EKIPA KOMPUTRONIK GAMING. PROFESJNALNI PROMOTORZY E-SPORTU

EKIPA KOMPUTRONIK GAMING. PROFESJNALNI PROMOTORZY E-SPORTU

07/03/19

EKIPA KOMPUTRONIK GAMING. PROFESJNALNI PROMOTORZY E-SPORTU


Ekipa Komputronik Gaming to grupa entuzjastów gier i świata gamingowego. Jej głównym celem jest promocja e-sportu oraz gamingu w Polsce.


Idea Ekipy Komputronik Gaming narodziła się w naszych głowach już kilka lat temu. Ponieważ sami jesteśmy nałogowymi graczami, zawsze chcieliśmy zebrać grono osób o podobnych zainteresowaniach. W taki sposób powstała idea tworzenia treści interesujących szczególnie fanów gier komputerowych oraz zrzeszenia ich pod jednym szyldem
-tłumaczy Piotr Janus, współzałożyciel i brand manager Komputronik Gaming

Piotr „Oparler” Janus jest głównym koordynatorem i pomysłodawcą Komputronik Gaming. Zajmuje się także reżyserią i produkcją materiałów dostępnych na kanale. Prywatnie jest pasjonatem Heros of the Storm. Arkadiusz „Radyjko” Popiel to profesjonalny konferansjer oraz eventowiec. Swoją przygodę w e-sporcie rozpoczął od grania i komentowania rozgrywek League of Legends dla Electronic Sports League i Polsat Sport News.


W czerwcu Ekipa ogłosiła współpracę z trzema streamerami. Grajowy - współzałożycielem kanału ZagrajnikTV, który tworzy razem ze Smokiem, LisekHD – vice mistrzem Polski FIFA 14 Ultimate Team, czołowym graczem FUT Champions na świecie oraz Lothar – profesjonalnym graczem Fortnite’a i streamerem na Twitchu.


Dołącz do Ekipy!

Do 10 lipca trwa rekrutacja na streamer’a, który dołączy do Ekipy. Nowy członek Ekipy może liczyć na wsparcie w wysokości 20 tysięcy złotych. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat i mają przynajmniej od trzech miesięcy własny kanał na jednym z portali: YouTube, Facebook lub Twitch. Spośród wszystkich zgłoszeń jury zaprosi do współpracy autora najciekawszego kanału. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą do 10 lipca na stronie https://www.komputronikgaming.pl/ekipakomputronik.


Z obszarem gamingu jesteśmy związani już od wielu lat. Zaczynaliśmy m.in. od tworzenia Ligi Komputronik Gaming, w ramach której można było grać w „Counter-Strike” czy „League of Legends”. Do tej pory wspieraliśmy też zespoły gamingowe, np. Wisłę Płock czy Devils One. Chcemy dalej wyznaczać trendy na e-sportowej mapie Polski i pomagać najzdolniejszym graczom
-tłumaczy Piotr Janus