Komputronik poszerza sieć salonów

Komputronik poszerza sieć salonów

09/11/19

Komputronik poszerza sieć salonów


W najbliższą sobotę, o godzinie 10.00 w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Paderewskiego odbędzie się otwarcie nowego salonu Komputronik. Z tej okazji klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty sięgające nawet 75%!


W promocyjnej ofercie będzie można znaleźć między innymi: smartfon Huawei Mate 20 Dual SIM, laptopy Asus czy komputer stacjonarny Komputronik Infinity.


W Komputronik posiadamy kompleksową ofertę produktów IT i GSM opartą o nowości i najpopularniejsze modele, a także dopasowaną do potrzeb naszych klientów ofertę smart home i małego AGD. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zdecydowaliśmy się na otwarcie nowego salonu w Środzie Wielkopolskiej. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne rabaty sięgające nawet 75%
-komentuje Bernard Bocian, dyrektor departamentu sprzedaży detalicznej firmy Komputronik

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, akcesoriami elektronicznymi oraz produktami RTV, AGD i HOME. Obecnie marka posiada prawie 140 placówek stacjonarnych w całej Polsce, a także prowadzi sprzedaż internetową. W szerokiej ofercie znajduje się ponad 100 tysięcy produktów kilkuset marek.