Komputronik świętuje urodziny salonu w Płocku

Komputronik świętuje urodziny salonu w Płocku

11/27/18

Komputronik świętuje urodziny salonu w Płocku


Komputronik zaprasza serdecznie wszystkich swoich klientów do wspólnego świętowania urodzin salonu w galerii Wisła przy ulicy Wyszogrodzkiej 144. Obchody kolejnej rocznicy rozpoczną się o godzinie 10:00, 1 grudnia bieżącego roku. Z okazji tego święta przygotowano szereg specjalnych promocji i atrakcyjną ofertę produktową.

W pierwszy dzień grudnia Komputronik, razem ze swoimi klientami, celebrować będzie urodziny salonu w Płocku. Choć zwyczaj mówi, że to jubilat otrzymuje prezenty, tym razem to on będzie obdarowywać swoich gości. Na klientów odwiedzających salon w dniu urodzin czekać będzie wiele produktów w atrakcyjnych cenach, a wśród nich laptopy i telewizory, a także tzw. „małe AGD” , czyli m.in.: mikrofalówki, czajniki, żelazka, blendery i suszarki do włosów.

Bogata oferta produktów dostępnych na miejscu zapewni nawet najbardziej wymagającym klientom to, czego nie mogą zaoferować zakupy online. Wybrany sprzęt będzie można dokładnie obejrzeć,  zapoznać się z jego możliwościami i przetestować funkcjonalności.  Doskonale przeszkolony personel odpowie na wszystkie pytania i doradzi  w wyborze produktów tak, by odpowiadały one konkretnym potrzebom.

Do salonu warto zajrzeć także po urodzinach, gdyż atmosfera świętowania i towarzyszące jej atrakcje cenowe utrzymają się przez jakiś czas. Wszyscy klienci, którzy dokonają zakupów do 15.12.2018 r. o wartości min. 800zł będą mogli dodatkowo wziąć udział w wielkiej loterii, w której pula nagród rzeczowych wynosi ponad 100 tys. złotych, a nagrodą główną jest bon o wartości 20 tys. złotych do wykorzystania w salonach Komputronik.

Salon w Płocku otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a także w niedzielę od 10:00 do 21:00.