Nowe otwarcie salonu Komputronik w Ełku

Nowe otwarcie salonu Komputronik w Ełku

11/23/18

Nowe otwarcie salonu Komputronik w Ełku


Komputronik, jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym oraz produktami RTV i AGD, zaprasza wszystkich swoich klientów do nowo otwartego salonu w Ełku, mieszczącego się przy ulicy Wawelskiej 22H. Wielkie otwarcie rozpocznie się o godzinie 10:00 w sobotę 24 listopada bieżącego roku. Z okazji tego wydarzenia przygotowano wyjątkowe promocje na różnorodną ofertę produktową.

Już w najbliższą sobotę Komputronik, razem ze swoimi klientami, celebrować będzie wznowienie działalności salonu. Świeżo wyremontowana przestrzeń została dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci oraz oczekiwań konsumentów - jest jeszcze bardziej komfortowa i nowoczesna.


Bogata oferta produktów dostępnych na miejscu zapewni nawet najbardziej wymagającym klientom to, czego nie mogą zaoferować zakupy online. Wybrany sprzęt będzie można dokładnie obejrzeć,  zapoznać się z jego możliwościami i przetestować funkcjonalności.  Doskonale przeszkolony personel odpowie na wszystkie pytania i doradzi  w wyborze produktów tak, by odpowiadały one konkretnym potrzebom.


Rozszerzono także asortyment salonu, oferując jeszcze więcej produktów z kategorii elektroniki, a także drobnego sprzętu, jak np.: słuchawki, głośniki, zasilacze czy powerbanki. Wśród licznych promocji na klientów czekają między innymi smartfony, laptopy i telewizory, a także tzw. „małe AGD”, czyli m.in.: mikrofalówki, miksery, odkurzacze, czajniki, żelazka, blendery czy suszarki do włosów. Oferta ta dostępna będzie jedynie w stacjonarnym salonie Komputronik.


Do salonu warto zajrzeć także po otwarciu, gdyż atmosfera świętowania i towarzyszące jej atrakcje cenowe utrzymają się przez jakiś czas. Wszyscy klienci, którzy dokonają zakupów do 15.12.2018 r. będą mogli dodatkowo wziąć udział w wielkiej loterii, w której pula nagród rzeczowych wynosi ponad 100 tys. złotych, a nagrodą główną jest bon o wartości 20 tys. złotych do wykorzystania w salonach Komputronik.


Salon w Ełku będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, a także w soboty od 10:00 do 14:00.