Otwarcie salonu Komputronik w Białymstoku w Galerii Antoniuk

Otwarcie salonu Komputronik w Białymstoku w Galerii Antoniuk

12/20/18

Otwarcie salonu Komputronik w Białymstoku w Galerii Antoniuk


Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem elektronicznym oraz produktami RTV i AGD. Tuż przed świętami czyli 22.12 (sobota), marka zaprasza wszystkich swoich klientów do nowo otwartego salonu w Białymstoku, mieszczącego się w Galerii Antoniuk przy ulicy Antoniukowskiej 56. Wielkie otwarcie rozpocznie się o godzinie 10:00. Z okazji tego wydarzenia przygotowano wiele promocji, obejmujących różnorodne produkty.

W świątecznej gorączce Komputronik wraz ze swoimi klientami będzie świętować otwarcie salonu w Białymstoku. Nowoczesna przestrzeń, spełniająca standardy sieci, czeka na wszystkich, którzy w ten wyjątkowy, grudniowy czas zechcą nabyć ostatnie prezenty dla najbliższych.

Szeroka oferta produktów dostępnych na miejscu z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadający specjalistyczna wiedzę, wykwalifikowani doradcy pomogą wybrać każdemu odpowiedni do zgłoszonych potrzeb sprzęt. Produkt będzie można dokładnie obejrzeć, zapoznać się z jego możliwościami, przetestować funkcjonalności, a także porównać z konkurencyjnym artykułem. W przypadku pojawiających się wątpliwości personel odpowie na wszystkie pytania.

Podczas otwarcia będzie można skorzystać z szeregu przygotowanych przez markę Komputronik  promocji. Wśród licznych okazji na klientów czekają między innymi smartfony, laptopy i telewizory, a także tzw. „małe AGD”, czyli m.in.: mikrofalówki, miksery, odkurzacze, czajniki, żelazka, blendery czy suszarki do włosów. Oferta ta dostępna będzie jedynie w stacjonarnym salonie Komputronik.

Do placówki warto zajrzeć także w następnych dniach po otwarciu. Wielkimi kroki sieć zbliża się do poświątecznej wyprzedaży, która będzie doskonałą okazją, by zrobić sobie dodatkowy prezent.

Salon w Białymstoku będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00-21:00, a także w niedziele od 09:00-20:00 – zgodnie z godzinami otwarcia Galerii Antoniuk.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POZNAĆ CAŁĄ OFERTĘ PROMOCYJNĄ SALONU W BIAŁYMSTOKU!

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, akcesoriami elektronicznymi oraz produktami RTV, AGD i HOME. Obecnie marka posiada prawie 140 placówek stacjonarnych w całej Polsce, a także prowadzi sprzedaż internetową. W szerokiej ofercie znajduje się ponad 100 tysięcy produktów kilkuset marek. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.