Sto lat dla Komputronika, czyli urodziny salonu w Płońsku

Sto lat dla Komputronika, czyli urodziny salonu w Płońsku

11/23/18

Sto lat dla Komputronika, czyli urodziny salonu w Płońsku


Komputronik zaprasza serdecznie wszystkich swoich klientów do wspólnego świętowania urodzin salonu w Parku Handlowym Mila przy ulicy Warszawskiej 59. Obchody kolejnej rocznicy rozpoczną się o godzinie 10:00, 24 listopada bieżącego roku. Z okazji tego święta przygotowano szereg specjalnych promocji i atrakcyjną ofertę produktową.

Już w najbliższą sobotę Komputronik, razem ze swoimi klientami, celebrować będzie urodziny salonu w Płońsku. Choć zwyczaj mówi, że to jubilat otrzymuje prezenty, tym razem to on będzie obdarowywać swoich gości. Na klientów odwiedzających salon w dniu urodzin czekać będzie wiele produktów w atrakcyjnych cenach, a wśród nich laptopy i telewizory, a także tzw. „małe AGD”, czyli m.in.: mikrofalówki, czajniki, żelazka, blendery i suszarki do włosów.

Bogata oferta produktów dostępnych na miejscu zapewni nawet najbardziej wymagającym klientom to, czego nie mogą zaoferować zakupy online. Wybrany sprzęt będzie można dokładnie obejrzeć,  zapoznać się z jego możliwościami i przetestować funkcjonalności.  Doskonale przeszkolony personel odpowie na wszystkie pytania i doradzi  w wyborze produktów tak, by odpowiadały one konkretnym potrzebom.

Kliknij w baner, aby poznać całą ofertę promocyjną!

Do salonu warto zajrzeć także po urodzinach, gdyż atmosfera świętowania i towarzyszące jej atrakcje cenowe utrzymają się przez jakiś czas. Wszyscy klienci, którzy dokonają zakupów o wartości min. 800 zł do 15.12.2018 r. będą mogli dodatkowo wziąć udział w wielkiej loterii, w której pula nagród rzeczowych wynosi ponad 100 tys. złotych, a nagrodą główną jest bon o wartości 20 tys. złotych do wykorzystania w salonach Komputronik.

Salon w Płońsku otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, a także w sobotę od 10:00 do 14:00.