Urodziny salonu we Włocławku

Urodziny salonu we Włocławku

11/27/18

Urodziny salonu we Włocławku


Komputronik zaprasza serdecznie wszystkich swoich klientów do wspólnego świętowania urodzin salonu przy ulicy Chopina 55/57. Obchody kolejnej rocznicy rozpoczną się o godzinie 10:00, 1 grudnia bieżącego roku. Z okazji tego święta przygotowano szereg specjalnych promocji i atrakcyjną ofertę produktową.

W pierwszy dzień grudnia Komputronik, razem ze swoimi klientami, celebrować będzie urodziny salonu we Włoclawku. Choć zwyczaj mówi, że to jubilat otrzymuje prezenty, tym razem to on będzie obdarowywać swoich gości. Na klientów odwiedzających salon w dniu urodzin czekać będzie wiele produktów w atrakcyjnych cenach, a wśród nich laptopy i telewizory, a także tzw. „małe AGD” , czyli m.in.: mikrofalówki, czajniki, żelazka, blednery i suszarki do włosów.

Bogata oferta produktów dostępnych na miejscu zapewni nawet najbardziej wymagającym klientom to, czego nie mogą zaoferować zakupy online. Wybrany sprzęt będzie można dokładnie obejrzeć,  zapoznać się z jego możliwościami i przetestować funkcjonalności.  Doskonale przeszkolony personel odpowie na wszystkie pytania i doradzi  w wyborze produktów tak, by odpowiadały one konkretnym potrzebom.

Do salonu warto zajrzeć także po urodzinach, gdyż atmosfera świętowania i towarzyszące jej atrakcje cenowe utrzymają się przez jakiś czas. Wszyscy klienci, którzy dokonają zakupów o wartości min. 800zł do 15.12.2018 r. będą mogli dodatkowo wziąć udział w wielkiej loterii, w której pula nagród rzeczowych wynosi ponad 100 tys. złotych, a nagrodą główną jest bon o wartości 20 tys. złotych do wykorzystania w salonach Komputronik.

Salon we Włocławku otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, a także w sobotę od 10:00 do 14:00.