Kolejne reotwarcie salonu Komputronik

Kolejne reotwarcie salonu Komputronik

08/27/19

Kolejne reotwarcie salonu Komputronik


W najbliższą sobotę, o godzinie 10.00 w Centrum Handlowym M1 w Krakowie, odbędzie się reotwarcie salonu Komputronik. Z tej okazji klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty sięgające nawet 50%!


W promocyjnej ofercie będzie można znaleźć między innymi: smartfon Samsung Galaxy A40, laptopy Asus i Dell czy komputer stacjonarny Komputronik Infinity.


W Komputronik posiadamy kompleksową ofertę produktów IT i GSM opartą o nowości i najpopularniejsze modele, a także dopasowaną do potrzeb naszych klientów ofertę smart home i małego AGD. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przeprowadziliśmy remont naszego salonu w Centrum Handlowym M1. Salon po zmianach będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne rabaty sięgające nawet 50%
-komentuje Bernard Bocian, dyrektor departamentu sprzedaży detalicznej firmy Komputronik

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, akcesoriami elektronicznymi oraz produktami RTV, AGD i HOME. Obecnie marka posiada prawie 140 placówek stacjonarnych w całej Polsce, a także prowadzi sprzedaż internetową. W szerokiej ofercie znajduje się ponad 100 tysięcy produktów kilkuset marek.